FitLifeClub atrodas pašā Daugavpils centrā. Mēs piedāvājam ne tikai dažādu sporta novirzienu treniņus, bet arī smart fitness nodarbības, kuru mērķis ir ilgtermiņa rezultātu sasniegšana. Apzināmies, ka ir ļoti svarīgi, patērējot mazāk laika, sasniegt vairāk.
FitLifeClub ir plaša nodarbību zāle, ērta ģērbtuve, duša un, protams, arī prasmīgs treneris. Mūsu fitnesa treniņu pamatā ir personīgā pieredze, profesionalitāte un individuāla pieeja katram klientam.
FitLifeClub cenšas radīt komfortablu vidi. Jūs varēsiet komunicēt ar savu treneri, kurš būs vienmēr pieejams un palīdzēs ar padomu. Nodarbībās varēsiet atpūsties no darba, atrast jaunus draugus, gūt pārliecību par saviem spēkiem un atklāt sevī jaunas spējas.
FitLifeClub iegūtais noderēs arī ikdienas dzīvē. Jūs ne tikai būsiet labā fiziskajā formā, bet arī veseli un laimīgi. Mēs no sirds vēlamies, lai pēc treniņiem jūs dotos mājās moži, iedvesmas un spēka pilni.

     

Email Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tālrunis+371-28728523